Українська захисниця Руслана Данилкіна стала обличчям GASANOVA

Український бренд GASANOVA презентує спеціальну новорічну колекцію TheDragon’sPower. За її основу обраний величний дракон — як символ сили та тріумфу волі українців. Обличчям колекції стала Руслана Данилкіна — видатна героїня Збройних Сил України та учасниця проєкту українського Vogue "Видимі". Її історія є прикладом мужності та рішучості, а також пронизливим нагадуванням про те, що, попри святкові дні, відлуння війни резонують в наших серцях.

10

Реклама

Дракон у колекції GASANOVA постає важливим символом — він уособлює постійну боротьбу та остаточну перемогу, почуття спільності та сили духу в українському народові.

11

Святкова колекція поділяється на дві частини: повсякденну та вечірню. До першої увійшли сорочки, футболки та худі, прикрашені вигадливим мотивом дракону, вписаного в логотип бренду. Це втілює містику та силу цієї легендарної істоти в сучасному виконанні. Вечірню частину представляють розкішні сукні, корсети та жакети, розшиті камінням та блискучими елементами, що стануть прикрасою новорічного вечора.

12

“Ця колекція є нашим вираженням вдячності, даниною доблесті, силі та відданості наших героїв. Кожного року, незалежно від культури та національності, люди цікавляться східною символікою свята. Ми вирішили, що це прекрасна можливість презентувати українцям нашу інтерпретацію давньої традиції”, — підсумовує дизайнерка бренду Ельвіра Дамірова.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *