Тільки легенди: 40 відомих жінок стали героїнями обкладинки британського Vogue

"Ось і воно: моє 76-те і останнє число Vogue, після шести з половиною років і 153-х зірок на обкладинках, включно з 40 легендарними жінками, які стали частиною цієї прощальної історії. Це був неймовірний шлях і безумовна честь для мене", — так Едвард Еннінфул презентував обкладинку останнього числа Vogue UK, над якою він працював в якості головного редактора.

10

Реклама

"Коли я сідаю, щоб написати це — мій останній лист до всіх вас у ролі головного редактора британського Vogue та європейського редакційного директора — я сповнений вдячності. "Спадщина" — це досить незвична концепція, яку варто розглядати (зокрема, коли ви перебуваєте тільки в середині свого життя!), але я сподіваюся, що ви всі вибачите мене на мить, коли я розмірковуватиму про те, що було таким радісним, глибоким і підбадьорливим етапом у моєму житті та для нашої команди. Одразу можу сказати, що приходячи на цю роботу, ти знаєш зразу все і нічого. По-перше, звичайно, ти є хранителем, який завжди пам’ятає про унікальну історію журналу, про його силу підносити майже все, до чого він торкається. Так, є й прозаїчні хвилювання — ти часто боїшся, щоб не впустити цей м’яч. Але вже незабаром ти засвоюєш найважливіший з усіх уроків: стань хоробрими, тому що, коли ти це зробиш, найважливіший вплив, який ти зможеш мати як редактор Vogue, — це змінити ситуацію", — саме з такими словами Еннінфул прощається з виданням.

Instagram

, British Vogue (@britishvogue)

Instagram

, British Vogue (@britishvogue)

Instagram

, British Vogue (@britishvogue)

Instagram

, British Vogue (@britishvogue)

Після того як команда британського Vogue показала цю у всіх сенсах легендарну обкладинку, на якій в одному кадрі були Опра Вінфрі та Кейт Мосс, Вікторія Бекхем та Лінда Євангеліста, Сальма Гаєк та Кайя Гербер, Наомі Кемпбелл та Серена Вільямс, читачі спочатку не могли повірити, що їх усіх фотографували разом. Проте відеобекстейдж показав, що справді 40 жінок, яких знає весь світ, зібралися одночасно в одному місці, щоб зробити такий wow-ефект і подякувати своєму другу Едварду за роки співпраці.

Instagram

, British Vogue (@britishvogue)

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *