Сила особистості: новий фотопроєкт бренду Ruslan Baginskiy

Дизайнер Руслан Багінський представив особливий фотопроєкт із супермоделлю Алтоном Мейсоном. Створене під час минулого Паризького тижня моди знімання досліджує взаємозв'язок між модою та ідентичністю та розповідає про дружбу між дизайнером та моделлю, із символічною датою запуску в день народження Алтона.

10

Реклама

Зняв проєкт Рафік Грайс — єгипетський митець ірландського походження, що мешкає зараз у Парижі. Алтон Мейсон — один з небагатьох чоловіків-супермоделей у всьому світі. У 2018-му році він став першим чоловіком моделлю Chanel, ходив у 150 шоу та знявся в понад 90 рекламних кампаній, серед них — Louis Vuitton, Balenciaga, Tom Ford, Gucci, Fendi, Rick Owens. Також Мейсон знявся у кількох фільмах — “Елвіс” База Лурмана та “Сценарій Мрій” Крістофера Борглі.

11

12

"Для мене було важливо провести знімання саме в Парижі, це історичне місце ‘знайомств’, місце де народжувались та продовжують з'являтися культурні проєкти з неосяжним рівнем впливу; присутність і співпраця з професіоналами на майданчику такого світового рівня — особлива історія для українського бренду", — коментує Руслан Багинський цю колаборацію. Для знімання дизайнер обрав деякі головні убори з колекції бренду FW23/24 та спеціально створив декілька капелюхів, що підкреслюють різні аспекти особистості Мейсона.

13

На фотографіях можна побачити важливу для бренду форму — baker boy cap, а також ‘hair hat’, хустку, та шерстяний шарф. "Я знаю, як Алтон любить капелюхи, тому ми створили деякі речі спеціально для знімання. Серед талантів Алтона — його багатогранність і смілива індивідуальність. Я думаю, що капелюхи — ідеальний спосіб підкреслити ці риси. Головний убір це завжди дуже особистий предмет. Чудовий приклад глибшого зв’язку, який ми будуємо з нашим одягом та модою в цілому; це один з інструментів самовираження, мова, якою ми комунікуємо зі світом", — додає український дизайнер.

14

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *