Skorts — головна модна знахідка цього літа

У наш час важко винаходити та створювати новий одяг, однак подеколи це трапляється. Таким є випадок skorts (від англійський слів skirt і shorts) гібрид спідниці та шортів. Це поєднання швидко стало втіленням сучасності завдяки чудовому стилю та практичності, особливо для спекотних літніх днів.

Gucci0Gucci

Реклама

Balenciaga1Balenciaga

Skorts, або спідниці-шорти, швидко підкорили вуличну моду цього сезону. Варіативність моделей, представлених дизайнерами, робить їх дуже гідною альтернативою більш класичним варіантам. Найкраще те, що більше не потрібно турбуватися про раптовий літній вітер, якщо ви одягнете дуже коротку мініспідницю. Цей "подвійний" одяг був народжений на тенісному корті (і відроджений завдяки тенденції tenniscore), вміло поєднуючи жіночність із практичністю.

12

13

Моделі білого та чорного кольорів найуніверсальніші, але пропозиції розширені й нейтральними відтінками, як-от темно-синій, сірий або оливково-зелений. Остаточний результат залежить і від обраного взуття: від лоферів для маскулінного образу до туфель на високих підборах для більш жіночного вигляду.

14

15

За матеріалами vogue.it.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *