Що потрібно знати про особистий стиль Фібі Файло

Якщо вам важко уявити Фібі Файло в сукні, спробуйте уявити її в корсеті, які вона носила в ранні роки своєї кар'єри в Парижі. “Моє життя було доволі бурхливим”, — сказала Файло Vogue у 2005 році, якраз перед тим, як зникнути з модних радарів на три роки, аби знайти себе та, за її словами, “основи свого життя”. Вона повернулася в індустрію у 2009 році, обійнявши керівну посаду в Céline. У французькому модному Домі вона називала себе “дизайнером, що працює” й фокусувалася на створенні якісного гардероба для сучасних жінок, як для самої себе. Для тих, хто цінує легкість і практичність і не зважає на швидку моду, керовану трендами.

10

Реклама

Тож, як Фібі Файло втілює цю філософію на практиці у своєму гардеробі? Файло створила собі уніформу — це переважно речі в чорно-білій палітрі. “Я дуже люблю чоловічий одяг”, — сказала вона. Його вона може поєднувати з білою сорочкою, мотокурткою чи зручним джемпером, завершуючи образ парою Birkenstock або власним культовим взуттям на підборах, яким вона укомплектувала нову колекцію для свого однойменного бренду. Слово “невимушеність” часто вживається в модному бізнесі, але воно найкраще пасує естетиці Файло. Vogue описує дизайнерку як “оракула та сфінкса моди”, який одягається на свій розсуд, а не підлаштовується під примхи моди.

Після того, як у 2017 році покинула Céline, Файло не нагадувала світу про себе. Однак восени 2023 року вона запустила власний однойменний модний Дім класу люкс, який, за словами кореспондентки Vogue, Сари Мауер, є “чітким і дуже навмисним гідом її власним стилем”.

111213141516171819110111112113114115116117118119

За матеріалом vogue.co.uk

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *