Річ дня: перша сумка Ruslan Baginskiy

Ruslan Baginskiy представили першу сумку, яка поєднує їх любов до головних уборів та нову для бренда нішу. Називається аксесуар ‘HatBag’ – це сумка-трансформер, як відкриває нову сторінку в майже 10-річній історії марки.

10

Реклама

HatBag – це аксесуар-трансформер, який можна носити як солом’яну панаму, а також як сумку на довгій шкіряній ручці, через плече або на руці. Виготовлена з натуральної соломи та шкіри, ця унісекс “сумка-капелюх” є логічним продовженням для бренду про мультизадачний дизайн та технічну майстерність. “Я працюю із соломою та плетінням з моменту заснування бренду, і мені давно було цікаво еволюціонувати до інших форм та виробів, створити цілісний літній образ звертаючись до українських технік”, – розповідає дизайнер.

11

Плетіння лози та соломи є однією з первісних форм народного мистецтва для багатьох країн, включно з Україною. У створенні дропу сумок дизайнер працював з одним з центрів цього мистецтва – село Іза у Закарпатській області. Місцева техніка лозоплетіння включена до списку ЮНЕСКО нематеріальної культурної спадщини України, а вироби з Ізи колись експортувались по всьому світу. “Я був здивований дізнатися, що плетені меблі саме з Ізи прикрашали веранду митця Ренуара. Ідея створення сумок частково натхненна цим селом, його історією. Деякі елементи створені саме там у співпраці з місцевими майстрами”.

12

Сумки Ruslan Baginskiy транслюють місію бренду – поєднувати українські ремесла з інноваціями; розповідати про українську природу та культуру в сучасних умовах. “Частина моєї місії – показати красу моєї країни, її природи та спадщини”, – ділиться Руслан. “Кошики з лози, солом'яні павуки, плетені дідухи, – це дуже рідні для українців речі, пов'язані з багатьма теплими спогадами. Мені хотілося представити українську традицію плетіння у контексті сьогодення, таким чином вона продовжує своє життя.”

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *