Прикраси “бульбашки” — головний ювелірний тренд сезону

Хоча в моді зараз панує мінімалізм з усіма привілеями "тихої розкоші", перелік головних ювелірних тенденцій демонструє протилежний погляд на цю естетику. Монолітні браслети, великі перли та, звісно, ефектні прикраси "бульбашки": помітні кольє, сережки та кафи прикрашали модні покази сезону весна-літо 2024.

Courrèges0Courrèges

Реклама

BottegaVeneta, Courrèges, Alaïa і навіть SaintLaurent стали головними ватажками цього масштабного руху з "бульбашками" з чистого срібла. Сережки, підвіси та браслети-кафи, здавалося, були надуті гелієм. Ці масивні аксесуари доповнювали сукні, джемпери та класичні костюми на подіумах та швидко переконали світ моди у своїй універсальності з першої своєї появи.

Bottega Veneta1Bottega Veneta

Alaïa2Alaïa

Оскільки ці прикраси дійсно вражають, їх достатньо, щоб підкреслити весь образ. Гейлі Бібер, Емілі Ратаковскі, ДуаЛіпа та сестри Дженнер, серед інших, взяли на озброєння ці ювелірні скарби. Також радимо надихнутися виробами з закругленими лініями, як у Ельзи Госк і Камілли Шар’єр, та підвісами, що допоможуть прикрасити повсякденний образ, як у Леї Сфез і Розі ГантінгтонВайтлі.

13

14

15

16

За матеріалами vogue.fr.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *