Плетене та в’язане взуття — найбільший тренд цього літа

Не секрет, що природний дотик рафії — волокна з пальмового листя — одне з найприємніших відчуттів на шкірі влітку. Візьмемо, наприклад, колекції сезону весна-літо 2024. Такі дизайнери, як Матьє Блазі в Bottega Veneta та Джонатан Андерсон в його однойменному лейблі, вочевидь мріяли про відпустку, коли створювали свої останні колекції — і, зокрема, нове взуття. В колекціях дизайнерів майже кожне вбрання доповнювалося парою взуття, виготовленого з рафії, зв'язаного гачком у стилі кроше або елегантними еспадрильями. Ці натуральні матеріали також були використані в колекціях Staud, St. Agni, Mango та Loeffler Randall.

Bottega Veneta весна-літо 20240Bottega Veneta весна-літо 2024

Реклама

Однак, повернімося до Bottega Veneta: хоча бренд відомий своєю любов'ю до естетики бохо, його колекція весна-літо 2024 доволі відрізнялася від того, що бренд представляє зазвичай. Аби переконатися в цьому, просто погляньте на драматичну сукню з рафії. Матьє Блазі дав волю фантазії, працюючи із цим матеріалом. Тим часом у Stella McCartney та Burberry з'явилося чимало взуття у техніці кроше, стилізованого як і з класичними штанами, так і з вишуканими білими сукнями.

Bottega Veneta весна-літо 20241Bottega Veneta весна-літо 2024

Цікаво, що взуття в стилі кроше, з рафії, соломи чи інших природних матеріалів з'явилися цього сезону в абсолютно різних формах та видах: “Мері Джейн” від Le Monde Beryl, босоніжки Prada, балетки з Madewell. І звісно, жоден список взуття з натуральних матеріалів не обійдеться без гладіаторських сандалів та еспадрильїв, хай то будуть сітчасті Toteme, босоніжки Loewe або мереживна пара Zimmerman.

STAUD2STAUDBOTTEGA VENETA3BOTTEGA VENETACASTAÑER4CASTAÑERLOEFFLER RANDALL5LOEFFLER RANDALLMANGO6MANGOSTAUD7STAUDST. AGNI8ST. AGNILOEFFLER RANDALL9LOEFFLER RANDALLSIMON MILLER10SIMON MILLERSTELLA MCCARTNEY11STELLA MCCARTNEYANCIENT GREEK SANDALS12ANCIENT GREEK SANDALSVINCE13VINCECLERGERIE14CLERGERIELE MONDE BERYL15LE MONDE BERYLCHLOÉ16CHLOÉPRADA17PRADAJW ANDERSON18JW ANDERSONJ.CREW19J.CREWLOEWE20LOEWETOTEME21TOTEMEH&M22H&MBURBERRY23BURBERRYCULT GAIA24CULT GAIAZARA25ZARADRIES VAN NOTEN26DRIES VAN NOTENGUCCI27GUCCIBOTTEGA VENETA28BOTTEGA VENETA

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *