Наймодніші яскраві светри цієї зими

Цей зимовий сезон дизайнери пропонують провести яскраво і подарувати собі гарний настрій. Зелені, помаранчеві, сині, жовті та рожеві відтінки светрів є найліпшими рішенням у цьому завданні. Тож, окрім джемперів у нейтральних і базових кольорах, які традиційно складають основу теплого гардероба, пропонуємо додати життєрадісних відтінків, які є найкращими модними антидепресантами в похмуру погоду.

Victoria Beckham0Victoria Beckham

Реклама

Вписати яскраві відтінки у повсякденний гардероб насправді простіше, ніж здається. Краще за все це роблять скандинавські модниці, зокрема Емілі Сіндлєв і Ніна Санбех. Вони досконало опанували мистецтво поєднання найяскравіших відтінків, з легкістю міксуючи в одному образі жовтий і коричневий, зелений і рожевий, синій і помаранчевий. Якщо ви ще не готові до таких кольорових поєднань, то найкращим рішенням буде носити яскравий светр як акцентну деталь в образі. Наприклад, ви можете комбінувати рожевий джемпер із сірими джинсами чи поєднувати синій светр з чорними шкірними штанами.

Isabel Marant1Isabel Marant

Gucci2Gucci

Головне правило цього сезону — яскравих светрів мало бути не може. По-перше, вони бувають різних відтінків і фасонів, по-друге, вони є родзинкою вашого образу, і по-третє — вони абсолютно завжди покращують ваш настрій. Хіба це не вагомі аргументи на користь життєрадісних джемперів? Цього сезону осінь-зима 2023/2024 Victoria Beckham зробили ставку на синій светр з великим коміром, Isabel Marant запропонували модель з перфорацією, Ulla Johnson продемонстрували теплий мохеровий светр у відтінку весняної трави, GCDS показали жовту пухнасту версію, а MSGM і Gucci закохалися у довгі яскраві светри, які можна носити як сукні.

Ulla Johnson3Ulla Johnson

GCDS4GCDS

MSGM5MSGM

Vogue.ua зібрав наймодніші яскраві светри цієї зими, які можна придбати вже зараз.

Наймодніші яскраві светри цієї зими6

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *