MONATIK & T.Mosca презентують “теплий” дроп

Бренди MONATIK і T.Mosca об’єднали свої цінності в творчому тандемі, щоб зігрівати теплом. Саме ця філософія закладена в зимову капсульну колекцію “Кохання космічних масштабів”, яку презентують дві команди цієї осені.

Реклама

Instagram

, Dmytro Monatik (@monatik_official)

Лінійка складається з п’яти варіацій светрів, лаконічних фірмових шапочок “біні” в стилі MONATIK, а також великих в’язаних шарфів. Всі позиції представлено у базових кольорах — молочному, пісочному, чорному та графітовому. Також для фанатів яскравих відтінків, можна знайти позиції глибоко синього та чорного светрів з елементами картин артиста.

10

Як коментує MONATIK, у зміст колаборації разом з Оксаною Шаповаловою, креаторкою бренду T.Mosca, було закладено близьку для обох брендів філософію — це віра в фантастичне, вільне кохання й емоційний політ у космічні враження: “Кохання завжди гріє душу й тіло. Ми разом з T.Mosca наповнили колекцію елементами, які символізують собою віру в фантастичне, вільне кохання космічних масштабів. Воно дарує тепло й емоційний політ у космічні, невідомі враження”.

11

Відсоток з продажу кожного продукту буде спрямовано у “Фонд Маші”, співзасновницею якого є Маша Єфросиніна. А саме на програму психоемоційної стабілізації жінок та їхніх дітей, що втратили близьких, домівки, пережили окупацію, а також дівчат, які вижили після російського полону та воєнних злочинів (зокрема сексуального насильства).

12

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *