Made in Ukraine: 6 зручних та стильних рюкзаків на щодень

Серед аксесуарів, про які ми часто дискутуємо між собою, найменше уваги отримують рюкзаки, а найбільше — сумки (особливо популярні нині плетені моделі). Ми тут, щоб виправити цю несправедливість, оскільки гарний та якісний рюкзак є надійним способом звільнити руки, отримати здорову поставу та, звісно, стильні образи. Ось до яких українських брендів vogue.ua радить пригледітися у пошуках улюбленого рюкзака.

Photo: Instagram @keeppacks0Photo: Instagram @keeppacks

Реклама

Плюшевий мінірюкзак

З трендом на мікросумки варто згадати й про мініатюрні рюкзаки. Маленький плюшевий рюкзак keep — той, яким ми надихаємося цього літа. Яскрава палітра та сучасний дизайн роблять його бажаним для більшості образів.

Photo: Instagram @keeppacks1Photo: Instagram @keeppacks

Рюкзак у вінтажному стилі

Тенденція на ретроречі — знайдені на барахолці чи зроблені у вінтажному стилі — сягає й аксесуарів. Подібний рюкзак від Osko гарно старітиме, зможе перейти у модний спадок та є абсолютно веганським.

Місткий рюкзак для походів та життя в місті

Літо — час походів та подорожей. Шукаючи рюкзак для активного відпочинку в Карпатах, можна пригледітися до цього від HURU. Місткий, стильний та зручний, він збереже достатньо речей, якщо ви зібралися на глемпінг або тривалий хайкінг. Для активного робочого дня у місті теж пасуватиме — особливо у поєднанні з сорочкою та джинсами.

Яскравий рюкзак

Рюкзаки та інші аксесуари HORONDI загалом запам'ятовуються етнічними вишивками на передній частині виробу та яскравими кольорами. Нова біла модель рюкзака з жовтими елементами на застібках привертає увагу свіжістю молочного відтінку. Тому навіть якщо ви не замислювалися про таку інвестицію, тепер цей рюкзак може потрапити до списку бажань.

Рюкзак з принтом та великими кишенями

Якщо ви хоча б один день на тиждень проводите поза домом, ви точно помічали містян з рюкзаками HARVEST. На це літо нам припала до душі модель із великими кишенями спереду, яка доступна в різних принтах та має однотонні позиції. Рюкзак з трояндами — ода флористичному принту, який завжди в тренді влітку.

Photo: Instagram @harvest_ua2Photo: Instagram @harvest_ua

Рюкзак для зручного пересування містом

Яке значення має стиль у виборі рюкзака? Ключове. Коли серед характеристик ідеального аксесуара є мінімалістичний стиль з яскравими елементами, місткість та універсальність, ми радіємо, що натрапили на GUD. Хоча ця модель здається виключно чоловічою, прихильниці оверсайзу в усіх його проявах теж зацікавляться.

13

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *