Made in Ukraine: 5 пальт, які прикрасять ваш гардероб

Складно вигадати важливішу річ в осінньому гардеробі, ніж пальто. Коли ми кудись заходимо з вулиці, то першим заходить наше пальто решта одягу ховається вже під ним. Ми вибрали 5 пальт від українських брендів, які стануть найкращими друзями і в будні, і у свята.

З характером

Одна з найяскравіших колаборацій цієї осені — Bazhane та Personality, головною річчю якої стало сіре пальто. Воно відповідає зразу декільком трендам — довжина до підлоги, нейтральний відтінок, акцент на лінії плеча. А головне — таке пальто справді легко поєднувати з усім гардеробом, і воно легко стане його головною зіркою.

Реклама

Instagram

, FASHION&ART (@personality_stores_)

В надійних обіймах

Восени хочеться тепла та захисту — подарувати його здатне оверсайз-пальто, яке ніби обіймає тебе, захищаючи від вітрів та дощів. Ідеальний варіант знайдено в новій колекції LITKOVSKA, який до того ж ілюструє, що бежеве пальто може бути зовсім ненудним.

Instagram

, LITKOVSKA (@litkovska_official)

З присмаком шоколаду

Коричневий непомітно для багатьох став головним кольором цієї осені та альтернативою класичному чорному. Багато хто боїться коричневого, але приклад бренду Kulakovsky показує, що варто його лише приміряти. Дизайнер Артур Кулаковський поєднує м'який відтінок з лаконічним дизайном та правильними пропорціями.

Instagram

, KULAKOVSKY (@kulakovsky)

Класика жанру

Класичний осінній образ повертається, а разом з ним і виражена талія — цей тренд у новому дропі підтримав бренд Marsego, який поєднав один з найпопулярніших силуетів з базовою гамою кольорів.

Instagram

, MARSEGO (@marsego_lovesyou)

Для обох

Кольори, фактури, лінії, тактильні якості тканини — все з виваженістю поєднано між собою та створено для того, щоб підкреслити жіночність у маскулінних формах та з делікатною виразністю “промалювати” чоловічий силует. Український бренд Blast Out цієї осені створив колекцію пальт, щоб одна річ була і для нього, і для неї.

Instagram

, BlastOutStudio (@blastoutstudio)

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *