Made in Ukraine: 5 наймодніших суконь сезону весна-літо 2024

Сукня — найнеобхідніша та найпрактичніша річ весняно-літнього гардероба. Дизайнери щосезону представляють все нові й нові моделі та інтерпретації, осмислюючи у своїх колекціях актуальні тренди. Цієї весни головна ставка — на яскраві кольори, незвичний крій, тендітні матеріали та, звісно, різноманітні принти. Vogue.ua зібрав найкрасивіші сукні поточного сезону в колекціях українських брендів.

Квіткові мотиви

Квіти навесні — зовсім небанально, навпаки, вони якнайкраще передають піднесений настрій сезону. Цього року робіть ставку на рясні візерунки, як у ELENAREVA, та носіть сукню поверх штанів. Також радимо звернути увагу на обʼємні тривимірні квіти — один з найгарячіших трендів на цей момент. Знайти такі можна у The Coat by Katya Silchenko.

Реклама

Instagram

, ELENAREVA (@elenareva)

Instagram

, the COAT by Katya Silchenko (@thecoat_official)

Асиметрія

Незвичний крій –— завжди гарна ідея, щоб освіжити свій гардероб. Сукні з такими деталями варто шукати у Litkovska, які зробили вибір на користь насиченого відтінку Electric blue, а також в українського бренду My x My. Вони доповнили модель мʼякого персикового кольору квітами, додавши чокер та акцент на лінії талії.

Instagram

, LITKOVSKA (@litkovska_official)

Instagram

, MY x MY [ ] (@myxmyofficial)

Трикотаж

Трикотаж здебільшого асоціюється з осінньо-зимовим періодом, утім, українські дизайнери впевнено доводять, що трикотажні сукні — головна знахідка цієї весни. За чорно-білою класикою довжини максі радимо звернутися до O.TAJE, а за моделлю міді з нестандартним вирізом — до Merge.

Instagram

, O.TAJE (@otaje.brand)

Instagram

, MERGE – (@merge.ua)

Шовкові сукні

Тендітні та ніжні шовкові сукні — синонім весняного пробудження. Хоча цього сезону продовжують головувати сукні-сліп, як у колекції Anna October, варто також ознайомитися з деконструйованими моделями. За такою незвичною шовковою сукнею радимо звернутися до Bobkova.

Instagram

, Anna October (@anna_october_)

Instagram

, BOBKOVA (@bobkova_official)

Вишиті сукні

Неймовірні вишиті сукні — один з пріоритетів українських дизайнерів цього року. Створена вручну модель Gunia Project увиразнена вишитими рукавами та знімною манишкою, а в кожному орнаменті суконь зі спільної колекції ЦУМ х GAPTUVALNYA заховано одну квітку з п’ятьма пелюстками — посилання на пошук квітки бузку, яку треба з’їсти, щоб загадати бажання.

Instagram

, GUNIA Project (@gunia_project)

Instagram

, ETHNO-INSPIRED BRAND (@gaptuvalnya)

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *