Лляна сорочка — річ, яку слід мати у своєму гардеробі

Універсальна лляна сорочка довгий час була непохитною класикою чоловічого гардероба, але тепер без неї не обійтися й жінкам.

10

Реклама

Класична лляна сорочка — це значно більше, ніж базовий предмет гардероба. Через щільність тканини таку сорочку можна носити й у прохолодну погоду, одягаючи її разом із кардиганом чи пальтом та з прямим джинсами. А в найспекотніші дні лляний одяг стане незамінним союзником, адже його можна носити як у душному місті, так і на розпеченому сонцем пляжі. Крім того, факти говорять самі за себе: льон — це найкраща тканина для літнього часу, яка дозволяє тілу ліпше “дихати”, ніж бавовна, і є набагато більш зносостійкою, ніж темпераментний шовк.

Як доглядати за лляною сорочкою?

Оскільки льон — доволі міцна й цупка тканина, речі виготовлені з неї можна кинути в машину й прати в холодній воді. Однак ручне прання — це завжди найкраща практика, яка продовжить життя будь-якого одягу. Також лляна тканина добре поглинає вологу, тому якісна річ із цього матеріалу стане більш пристосованою до вашого тіла з кожним пранням.

11

Як носити лляну сорочку?

Порушуйте всі правила, які ви чули щодо того, як носити лляні речі. Носіть лляну сорочку взимку; одягайте її поверх футболки зі штанами в офіс; заправте її в спідницю для побачення. Словом, носіть її так, як вам заманеться.

12

Що робити, щоб лляна сорочка не м'ялася?

Тільки-но виправши лляну сорочку, повісьте її на вішак і сушіть на повітрі: це запобіжить розтягненню речі й дозволить їй висохнути без зайвих заломів. Справді, речі з льону мають властивість більше м'ятися — однак це не означає, що вона має бути бездоганно випрасувана. Навпаки — дозвольте собі мати більш розслаблений та безтурботний вигляд. Тим, хто має справжній страх перед пом'ятими речами, слід обирати сорочки, у складі яких льон поєднаний з бавовною.

Vita Kin3Vita KinFarm Rio4Farm RioBottega Veneta5Bottega VenetaRalph Lauren Collection6Ralph Lauren Collection17Stella McCartney8Stella McCartneyPurdey9PurdeyLoro Piana10Loro Piana

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *