Квіткові принти та скульптурні силуети в колекції Poustovit весна-літо 2024

Бренд Poustovit — один із найромантичніших на українській модній сцені. Вже понад 25 років дизайнерці Лілії Пустовіт вдається підтримувати тендітний баланс між підкресленою жіночністю та тихою елегантністю. Не стала винятком нова весняно-літня колекція.

10

Реклама

Ніжні сукні з квитковим принтом Лілія Пустовіт поєднує цієї весни з урбаністичними костюмами та довгими жакетами в стриманих кольорах, а характерові силуетам додають об'ємні рукави. Також дизайнерка активно експериментує з різноманітними фактурами тканин. Є в колекції і знакові для Poustovit елементи, наприклад, принт із квітами каштанів. Основними кольорами в цьому сезоні стали білий і чорний — вони не відволікають від скульптурності форм і демонструють інший бік естетики Poustovit.

11

12

13

Лілія Пустовіт однією з перших в Україні почала працювати з національними мотивами, задовго до того як автентика стала модною. В колекції весна-літо 2024 дизайнерка делікатно продемонструвала, що ця частина ДНК бренду нікуди не ділася — на одній із суконь поділ прикрашений автентичною вишивкою, а на інших речах можна роздивитися деталі в техніці рішельє — здалеку вони нагадують традиційні українські витинанки.

14

15

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *