Крізь скло: 5 найстильніших протисонцевих окулярів весни

Окуляри проти сонця є тією деталлю образу, яка може його підкреслити, стати родзинкою чи навіть продовжити. Окуляри не лише функціональний аксесуар, а й елемент, здатний стати знаковим в образі чи стилі. Протисонцеві окуляри на весну-літо 2024 можуть бути мінімалістичними й одними на всі випадки життя, а можуть мати оригінальну оправу та дизайн і влучно поповнити колекцію. Дивимося, які окуляри проти сонця є найбажанішими цього року.

Getty Images0Getty Images

Реклама

Прямі та мінімалістичні

Натхнені стилем 1990-х, мінімалістичні окуляри продовжуватимуть спокійні монохромні образи цього сезону та ставатимуть доповненням яскравих образів. Звертаємо увагу на окуляри з темними чи прозорими лінзами, не проходимо повз коричневі або кольорові оправи. Для більш креативної стилізації надихаємося окулярами проти сонця Gucci з геометричною оправою з бордового ацетату. Вузькі подовжені оправи піддивляємося у TheAttico.

Getty Images1Getty Images

Gucci2Gucci

The Attico3The Attico

Авіатори

Авіатори з широкою однотонною чи черепаховою оправою з коричневими лінзами — ідеальний повсякденний варіант протисонцевих окулярів. Більше елегантної класики образові нададуть авіатори з тонкою металевою золотою оправою. Обираючи сміливі варіанти, подумайте над оправами з вирізом на перемичці та кольоровими лінзами, як-от світло-блакитні у TomFord.

Getty Images4Getty Images

Isabel Marant 5Isabel Marant

Tom Ford6Tom Ford

Квадратні

Тут звертаємо увагу як на класичні квадратні оправи від RayBan, так і на великі окуляри проти сонця з широкою оправою. Наприклад, оправа від OffWhite з жовтими лінзами може надихнути на придбання таких “оверсайз”-окулярів.

Getty Images7Getty Images

Ray Ban8Ray Ban

Off-White9Off-White

Поп-ап + об’єм

Об’ємні протисонцеві окуляри будуть гітом цього літа. Для яскравих образів радимо обирати оправи в трендових відтінках світло-блакитного та цукерково-рожевого. У виборі більш мінімалістичних оправ схиляємося до відтінку хакі, чорного та бежевого. І пам’ятайте про лінзи — кольорові та прозорі варіанти особливо привертають увагу модниць та модників цього сезону.

Getty Images10Getty Images

Loewe11Loewe

Loewe12Loewe

Тонка золота оправа

Повертаємося до класичних RayBan із сірими лінзами та геометричною оправою з міцного металу та витягнутих спереду оправ протисонцевих окулярів Balenciaga. За прозорими лінзами йдемо надихатися до овальних оправ MiuMiu, а за цікавою геометрією — до ромбічної оправи SaintLaurent.

Getty Images13Getty Images

Miu Miu14Miu Miu

Saint Laurent15Saint Laurent

За матеріалами vogue.it

116

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *