Гібрид кросівок та балеток — трендове взуття, на яке слід звернути увагу

Кросівки, що за своєю формою нагадують балетки, — не новинка у світі моди. Згадаймо 2023 рік: безліч стрічок і бантиків, кокетливо прикріплених до волосся чи сумок, масштабне захоплення bloke core після чемпіонату світу з футболу серед жінок та ідолопоклонства футболісткам, через яке модниці потягнулися до футбольних форм і кросівок, зокрема adidas Samba та Onitsuka Tiger Mexico 66.

10

Реклама

Отже, розглянемо пару кросівок-балеток як цікавий гібрид цих явищ: балетки з протекторною підошвою, іноді з ремінцем на липучці, іноді зі шнурками, що обтягують ногу. Бренди Foundry Mews і Akikoaoki вже активно виготовляють такі пари. Айріс Лоу — одна із найвідоміших шанувальниць скульптурного взуття Foundry Mew. Крім того, є такі дизайнери, як Сесілі Бансен і Сімон Роша, які давно додали атлетизм у свою мову жіночності; їхні кросівки-балетки — це обтічне, глянцеве взуття, прикрашене квітковими акцентами. Аби знайти свою пару, дивіться добірку нижче.

Ganni1GanniCecilie Bahnsen2Cecilie BahnsenThe Open Product3The Open ProductСamper4СamperSimone Rocha5Simone RochaFoundry Mews6Foundry MewsMarco De Vincenzo7Marco De VincenzoRombaut8RombautSnow Peak9Snow Peak

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *