Естетика coquette — головний тренд цього року

Естетика coquette — головний тренд цього року0 Поділитися

З усіх трендів весни-літа 2024 року найромантичнішим є естетика coquette. Дещо інфантильна, з ностальгійним присмаком, вона є альтернативою темному академізму (який став популярним завдяки серіалу Тіма Бертона "Венздей") і гранжу Fairycore з його сірими тонами.

Instagram

, Kendall (@kendalljenner)

Однією з прихильниць естетики coquette є Кендалл Дженнер: нещодавно вона одягла білу сукню з повітряними рукавами та двома великими чорними бантами. Посилань багато — від купальників до невинної моди 1990-х. Однак справжній бум стався лише в останні кілька місяців: стрічка в Instagram наповнилася елементами флірту у всьому потроху.

Реклама

Лана Дель Рей1Лана Дель Рей

Звичайно, немає недоліку в рожевому кольорі, а також у мереживі, що випливає з ретро-корсетів, які носили в 1700-х роках. Але якщо б довелося знайти один і тільки один символ, який представлятиме тренд coquette, то це, без сумніву, банти.

12

13

Кінематографічне посилання на стиль coquette — Кірстен Данст у фільмі Софії Копполи “Марія-Антуанетта”, яка є сильним і потужним культовим образом. Її образ, створений завдяки стилю Мілени Канонеро, — це шаленство мережива та атласу в пастельних тонах, що нагадує французькі цукерки.

Кірстен Данст в образі Марії-Антуанетти4Кірстен Данст в образі Марії-Антуанетти

Нове покоління в соціальних мережах надає образу нової конотації: невинність розглядається не крізь сексуальну призму, а скоріше метою є власне переосмислення інклюзивним чином є жіноче тіло, яке змінюється в підлітковому віці, і згодом стає молодою жінкою.

Chanel, весна-літо 19935Chanel, весна-літо 1993

У 1993 році Клаудія Шиффер вийшла на подіум Chanel у весільній мінісукні з корсетом і подвійною спідницею, а культовий образ доповнили пара довгих рукавичок і мохеровий плащ.

Valentino, весна-літо 19946Valentino, весна-літо 1994

Невинність поєднувалася з чуттєвістю і у вбранні Valentino з колекції весна-літо 1994 року: Гелена Крістенсен носила мініспідницю з рюшами та складками, які дозволяли одягу бути приталеними, а краї були оброблені італійським мереживом. На шиї моделі було перлове намисто з камлією в центрі — один із характерних аксесуарів естетики coquette.

Chloe, весна-літо 19987Chloe, весна-літо 1998

Можна знайти і декілька посилань на весняно-літні покази Chloé 1998 та 1999 років: Жизель Бюндхен, Естер Канадас, Кейт Мосс носили атласні спідниці та сукні насичених і пастельних тонів, а корсети та топи, оздоблені вишивкою, доповнювали пустотливі вбрання.

Chloe, весна-літо 19998Chloe, весна-літо 1999

Сьогодні бренд, який найкраще описує цей тренд, безсумнівно, це Simone Rocha: легкі прозорі матеріали, мереживо та банти — це не щось нове, а ознака його гіпержіночної естетики, явно натхненної дитинством. У сезоні весна-літо 2024 це також виражається у використанні бісеру, який знайшов своє місце не в прикрасах, а на оздобленні вишуканих декоративних елементів.

Simone Rocha, весна-літо 20249Simone Rocha, весна-літо 2024

Simone Rocha, весна-літо 202410Simone Rocha, весна-літо 2024

Варто також згадати нові пропозиції від Sandy Liang, де до мережива та прозорої тканини додали об’ємні рукави-буфи, рожеві ситчасті матеріали, червоні перли та вирізи, які підкреслюють жіночу форму.

Sandy Liang, весна-літо 202411Sandy Liang, весна-літо 2024

За матеріалами vogue.it

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *