Джорджіо Армані представив унісекс-колекцію

Giorgio Armani представили нову унісекс-колекцію, яка присвячена естетиці 1980-х – одній з ключових епох для італійського бренду.

10

Реклама

Зазвичай модний дім демонструє окремі колекції на відповідних тижнях моди в Мілані, але у цьому випадку дизайнер, навпаки, мав за мету представити аудиторії "сучасне поняття гендерної плинності" і проілюструвати думку, що гарний костюм буде добре виглядати і на жінках, і на чоловіках. Ця колекція – повернення до коріння Giorgio Armani. У вісімдесятих саме розслаблені сілуети у діловому гардеробі зробили бренд мегапопулярним, а найкращою ілюстрацією тієї епохи є стрічка "Американський жиголо" – головний герой, якого блискуче зіграв актор Річард Гір, з особим шиком носив штани з м'якими складками, кашемірові светри натуральних відтінків та двубортні пальто.

11

12

У новій колекції типова для Армані палітра сірого, бежевого, коричневого та чорного поєднується зі смугастим принтом на сорочках і краватках. Серед майбутніх бестселерів – сорочки з попліну, кашемірово-шовкові светри. "Вираження розслабленої філософії та сучасний підхід до традиційного пошиття одягу – Джорджіо Армані в свій час дав старт новій ері в дизайні та формі. Сьогодні ми повертаємося до наших витоків", — підсумовують у бренді.

13

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *