Дріс Ван Нотен залишить посаду креативного директора свого бренду

Бельгійський дизайнер Дріс Ван Нотен повідомив, що залишить посаду креативного директора свого однойменного бренду в червні після майже чотирьох десятиліть у моді. Його останнім показом у нинішній ролі стане чоловіче шоу сезону весна-літо 2025, заплановане на Тиждень моди в Парижі влітку.

Дріс Ван Нотен. Фото: Jackie Nickerson0Дріс Ван Нотен. Фото: Jackie Nickerson

Реклама

“Згодом ми оголосимо дизайнера, який продовжить історію, — сказав Ван Нотен у заяві. — Я деякий час готувався до цього моменту, і відчуваю, що настав час залишити місце для нового покоління талантів, що привнесуть своє бачення в бренд". За заявами дизайнера, наступна жіноча колекція Dries Van Noten буде створена командою студії, з якою він тісно співпрацював усі ці роки.

Dries Van Noten1Dries Van Noten

У 2018 році Ван Нотен продав контрольний пакет акцій свого бренду Puig іспанській парфумерній та модній компанії. Під час угоди Puig заявили, що дизайнер залишатиметься “у довгостроковій перспективі значним міноритарним акціонером” і “продовжуватиме працювати як головний креативний директор і голова правління”.

Дріс Ван Нотен2Дріс Ван Нотен

Відомо, що початковий список потенційних наступників Ван Нотена містить великонадійних дизайнерів, причетних до багатьох останніх призначень, зокрема в Tod’s, Bally, Alexander McQueen і Moschino. Імʼя нового дизайнера бренд планує оголосити згодом.

13

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *