Без нього ніяк: 6 ідей, як поєднувати ремінь зі штанами цієї весни

Немає писаних правил, як поєднувати ремінь і штани, однак є спостережливість, завдяки якій можна впевнено стверджувати, що цей аксесуар є однією з тенденцій весни-літа 2024. З ременями цього сезону ми будемо створювати як монохромні образи, так і використовувати їх у якості акцентів. Більше ідей як стилізувати аксесуар зі штанами в матеріалі від Vogue.

Instagram @sophiekremer0Instagram @sophiekremer

Реклама

Висока талія + тонкий чорний ремінь

Штани класичного крою з високою талією очолюють тренди весни-літа 2024 і є тим елементом гардероба, який можна (і треба) поєднувати з тонким поясом та білою сорочкою. Тонкі ремені від Gucci та Bottega Veneta з золотою пряжкою слугують відмінним референсом для такого образу.

Getty Images1Getty Images

Gucci2Gucci

Bottega Veneta3Bottega Veneta

Чорні штани + ремінь в тон

Про це поєднання ми згадали завдяки Алексі Чанг, яка з’явилася на тижні моди у чорних штанах з ременем в тон. Надихаємося чорним ременем Saint Laurent з тисненої шкіри з блискучою обробкою.

Getty Images4Getty Images

Saint Laurent5Saint Laurent

Білі штани + контрастний ремінь

Білі штани завжди є привабливим вибором для стилізації, а коли вони поєднуються з контрастним чорним ременем, образ отримує глибину та підкреслену елегантність. Для цього можна зупинитися на класичному ремені з простою срібною пряжкою.

Getty Images6Getty Images

JasGood7JasGood

Бежеві штани + ремінь в тон

Хоча підібрати ідеальний ремінь до штанів не так просто, це точно не неможливо. Для бежевих штанів ми придивляємося до ременів на кшталт шкіряного ременю Toteme зі сріблястою пряжкою та до ременя Brunello Cucinelli із замшевим оздобленням і теж зі сріблястою пряжкою.

Getty Images8Getty Images

Toteme9Toteme

Brunello Cucinelli10Brunello Cucinelli

Шкіряні штани + ковбойський ремінь

Шкіряні штани теж будуть гітом серед модниць цієї весни. Штани вільного крою у поєднанні з ременем неодмінно мають настрій ковбойського шику. Ремінь обирайте з гравіюванням на пряжці та металевих деталях.

Getty Images11Getty Images

Golden Goose12Golden Goose

Штани оверсайз + коричневий пояс

Для цього поєднання ми надихаємося широкими синіми штанами з тонким коричневим ременем. При цьому відтінки коричневого можуть змінюватися залежно від ваших вподобань.

Getty Images13Getty Images

Keyri14Keyri

За матеріалами vogue.it

115

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *