Анна Панова розповіла, як зароджувалася їх з чоловіком Олександром історія кохання

Осінь — чудова пора року для романтики і зародження відносин. У цьому переконалася ведуча Анна Панова кілька років тому в теплому жовтні, коли познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Олександром, інформує Ukr.Media.

На сторінці в соціальній мережі Анна Панова поділилася зі своїми підписниками особистою love story і розповіла про знайомство і перші зустрічі з чоловіком. Як написала ведуча, тоді її фото з подругами побачив їх спільний знайомий — Саша.

"Мене він раніше бачив по телевізору. А тепер вирішив написати. На перше його повідомлення в "Фейсбуці" я не відповіла. Через пару тижнів пропозицію дружити Саша озвучив повторно. Та ще й активно наводив про мене довідки через спільних знайомих. Загалом, я погодилася зустрітися на каву", — розповіла Анна.

Але як зазначила ведуча, очікуваних компліментів при першій зустрічі вона не почула. Олександр, на подив, говорив з нею про якісь телевізійні проєкти, продюсування, плавання.

"Я була збентежена! За годину зустрічі жодного натяку на залицяння! Так і розійшлися по домівках, про нові зустрічі не домовляючись. Не було "хімії", не було "як блискавкою вдарило". Пізніше ми випадково зустрілися ще на одному заході у спільних знайомих. І знову без "хімії" та іншої романічної мішури", — поділилася ведуча.

Почуття Анни і Олександра зріли поступово. За словами Панової, вони далеко не відразу зійшлися, довго придивлялися один до одного і повноцінно стали парою лише через пів року.

"Але досі щемить в серці від спогадів про той теплий жовтень, коли я мчала на те перше побачення. Від спогадів про передчуття дива. Цього року знову теплий жовтень. Нехай ті, хто мріють про диво, його зустрінуть цієї осені. Адже необов'язково заради любові чекати весни, правда?» — зворушливо написала Анна.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *