Marine Serre — запрошений дизайнер Pitti Immagine Uomo

Марін Серр, засновниця і креативна директорка однойменного бренду, стане запрошеним дизайнером на Pitti Immagine Uomo 106, що проходитиме у Флоренції з 11 по 14 червня 2024 року. Французька дизайнерка, яка вже протягом кількох років вважається однією з найцікавіших модельєрок Тижня моди в Парижі, представить нову колекцію чоловічого одягу Marine Serre.

Марін Серр0Марін Серр

Реклама

“Шоу Marine Serre завжди створюють особливе відчуття. На своєму баченні та досвіді вона побудувала бренд, чий одяг є концентрацією гордості та дисципліни, — зазначає Франческо Такконі, координаторка спеціальних подій Pitti Immagine. — Як спортсменка, Марін розробляє одяг, який не обмежує рухи та витримує випробовування часом. Її одяг, красивий на вигляд і приємний на дотик, говорить про індивідуальність. Це результат віртуозного дизайну, в якому вона поєднує потреби сьогодення та старі тканини, експериментує з upcycling техніками, знаходить баланс між стійкими та інноваційними волокнами. Нам здалося природним запросити Marine Serre до Флоренції, аби відсвяткувати разом її досягнення та нову чоловічу колекцію її бренду”.

Marine Serre Menswear осінь-зима 2024/20251Marine Serre Menswear осінь-зима 2024/2025

“Я дуже рада представити своє наступне шоу у Флоренції, 12 червня. Для мене та моєї команди велика честь бути запрошеними на Pitti Uomo цього сезону. Ми з нетерпінням чекаємо можливості представити сутність Marine Serre у Флоренції”, — каже Серр.

Marine Serre Menswear осінь-зима 2024/20252Marine Serre Menswear осінь-зима 2024/2025

З самого початку визнані критиками колекції Marine Serre будували навколо себе культ. У 2016 році Марін Серр створила радикально незалежний бренд із гібридною сумішшю класичних французьких кутюрних форм та спортивного одягу. Бренд Marine Serre є піонером у виробництві нового одягу на основі залишків матеріалів — цю практику Серр називає Regeneration, і це стало основоположним для її етосу з моменту її дебютної колекції. Regeneration — революційний підхід до циркулярної моди в глобальній індустрії, який охоплює постачання тканин, виробництво та процес дизайну в цілому. Ці цінності поєднуються з поєднанням культурних та епохальних основ та експериментів з винайдення нових культурних кодів, зокрема — нового способу життя, більш сталого та екологічного.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *