У США розповіли про таємну змову Росії і КНДР

Між Росією і КНДР існує коридор контрабандних поставок нафти, що дозволяє Північної Кореї витримати західні санкції, накладені у відповідь на проведення країною ядерних випробувань.

Про це повідомляє TheWashington Post з посиланням на представників американської влади, передає Ukr.Media.

Американські чиновники, відповідальні за дотримання накладених санкцій США, вказують на зростання морського вантажного сполучення між портами КНДР і російським портовим містом Владивосток.

«Така торгівля може підтримувати Північну Корею, поки Сполучені Штати намагаються поглибити економічну і політичну ізоляцію режиму Кімів у відповідь на недавні ядерні випробування», — йдеться в матеріалі.

Чиновники адміністрації Трампа сподівалися, що нові торгові обмеження, введені Китаєм, тимчасову заборону на експорт бензину і дизельного палива, можуть в кінцевому підсумку схилити північнокорейський режим до переговорів про згортання ядерної програми.

Разом з тим, американська влада і експерти по Північній Кореї отримують інформацію про різке зростання торгового обороту з весни минулого року, що збігається з новими санкціями ООН і забороною на постачання палива в травні китайською державною компанією National Petroleum Corp. Контрабандні поставки в основному включають в себе пальне, яке не може вироблятися в країні і має життєво важливе значення для економіки Північної Кореї.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *