Щоб підтримати людей, які знаходяться в ізоляції, 11-річний Флетчер виходить на вулицю у костюмі Пікачу

Весь світ перебуває у блокуванні, тобто в ізоляції, причому добровільній, ну, або майже. Складно назвати ізоляцію добровільною або використовувати складне слово з двома коренями, коли ізоляція продиктована, з одного боку, здоровим глуздом, а з іншого — є санкціонованою на державному рівні. Однак головне не це, а те, що майже весь світ підкоряється зараз цьому порядку речей, інформує Ukr.Media.

Юний герой у нетиповому вбранні

У місті Телфорді, що у Великобританії, знайшовся один хлопчик, який вирішив особливим чином підтримати місцевих жителів. Історія почалася не зараз, а ще перед похмурим святом Хеллоуїном, коли хлопчик попросив батьків купити йому костюм Пікачу. А тепер несподіваним чином предмет гардероба припав до двору, вірніше до порожніх британських вулиць.

А що каже батько?

Спочатку потрібно розібратися з тим, що говорить сам герой. Він зберігає шляхетне мовчання, і правильно робить. Зрештою, йому лише 11 років. Але принаймні, ми знаємо хоча б ім'я хлопчика — Флетчер Бірман. Його батько дивується, що жест хлопця взагалі отримав такий розмах. Спочатку Флетчер вирішив підтримати таким чином місцевих жителів, щоб вони не сумували, потім історія просочилася у соціальні мережі, і ось вже в Англії та інших країнах про дитину з чуйним серцем пишуть.

Відгук

Але важливо, що місцеві жителі теж знайшли таке прагнення дитини дуже милим. І Пікачу почали надходити заявки, щоб він з'явився на тих чи інших вулицях. Річард Бірман, батько героя, розповів пресі, що таким чином вони охопили радіус у 11,5 кілометра. Непогано, га? Причому разом з Флетчером Бірманом патрулював вулиці його молодший брат, який вбрався у костюм Людини-павука. Ось така незвична пара з різних всесвітів вийшла. А ще кажуть, що фільми про супергероїв знімають даремно. Не даремно! Адже діти надихаються і роблять добрі справи у реальному світі. Так, можливо, не такі ефектні, як екранні персонажі, але не менш потрібні.

Примітно, що Флетчер зважився на подвиги, коли побачив, що щось подібне робить чоловік у костюмі Бетмена. Чи варто говорити, що це був не Брюс Уейн?

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *