Психологи розповіли про перевірені способи для ненав’язливого знайомства з чоловіком

За словами багатьох психологів, одна з найбільших проблем сучасних жінок — складність у пошуку чоловіка. Насправді, все не так вже й складно, якщо самим проявляти ініціативу і створювати ситуації для знайомства. Про те, як спровокувати чоловіка на перший крок, нам розповіли психологи, інформує Ukr.Media.

Попросіть вам допомогти

Один із найдієвіших способів для знайомства — прохання про допомогу. Як пояснюють експерти, у чоловіка в цей момент вмикається інстинкт героя — слабший представник людства потребує його. Це може бути просте прохання відкрити вам двері, поки у вас зайняті руки, навіть така дрібниця може підбадьорити чоловіка. Головне, далі дайте зрозуміти, що ви не проти знайомства і не тікайте одразу.

Зробіть комплімент

Хвалити чоловіків і вже тим паче робити їм компліменти з приводу зовнішнього вигляду в нас особливо не заведено, однак, ризикнувши, ви точно виділитеся з натовпу і привертати до себе увагу. Якщо хочете підштовхнути чоловіка до знайомства і захопити, не соромтеся і похваліть його. Але пам'ятайте — будь-який комплімент має бути щирим, інакше в ньому немає сенсу.

Більше посміхайтеся

Навіть якщо на горизонті немає чоловіка, який вас зацікавив, та й у громадських місцях з вами не поспішають знайомитися, спробуйте потренуватися — простежте, як часто ви посміхаєтеся. Посмішка — теж своєрідний тригер для чоловіка. Жінка, яка задоволена собою і розслаблена, завжди привертає увагу. Ви навіть не підозрюєте, як часто відлякуєте хороших чоловіків своїм серйозним виглядом.

Спільні інтереси

Хоч би як розхвалювали додатки для знайомств, у більшості випадків там нам доводиться стикатися з абсолютними незнайомцями. Якщо ви хочете знайти партнера якомога швидше, є сенс пошукати його серед однодумців. Як мінімум у вас буде тема для спілкування, яка точно цікава обом, та й чоловіки в захваті від жінок, які готові підтримати їхні інтереси.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *