Правила спілкування з жінками: дієві поради для чоловіків

Потрібно зрозуміти основи спілкування з будь-якою жінкою. Тримайте їх у голові і ваші шанси зростуть у кілька разів. Отже, ось власне і вони, інформує Ukr.Media.

Визначтеся!

Вам потрібно зрозуміти ви чоловік або тварина, яка хоче розмножуватися. Кожна жінка відчуває, коли її хочуть обдурити і використати тільки, як сексуальний об'єкт. Адже поведінку чоловіка і його намір складно приховати. Жінка тонко відчуває, що у вас на думці і не розглядає вас, як об'єкт для майбутніх відносин. Також важливо не сходити з розуму по дівчині. Така поведінка ще нікого не приводила до успіху. Змусити жінку любити вас неможливо, тому перестаньте грати ролі і будьте собою.

Не будьте хижаком, але і не будьте овечкою. Просто будьте чоловіком і вас оцінять. Будьте незалежним від жінки, майте своє коло інтересів і не бійтеся говорити, те, що думаєте. Жінки люблять чоловіків, у яких є своє мислення і незалежний погляд на речі.

Розслабтеся і виражайте себе

Чоловік, який веде себе спокійно, здатний викликати у жінки гіпнотичний інтерес. Жінка завжди буде виділяти в своїй голові чоловіків, які ведуть себе не так, як всі. Саме такі незвичайні і розумні чоловіки і забирають собі найкрасивіших і розумних жінок. Тому не бійтеся показати свою справжню особистість. Адже навіть якщо у вас вийде обдурити жінку, створивши помилковий образ, все одно, скоро ваш обман відкриється, і ви будете повністю розбиті.

За вами постійно дивляться

Ви думаєте, що про ваші «подвиги» і поведінку ніхто не знає. Коли підходите до жінки, думаючи, що ви Бред Піт, то скоро розчаруєтеся. Адже кожна жінка може дізнатися про вас все, що їй потрібно для прийняття рішення. Її подружки можуть розповісти про вас все. Де Ви відпочиваєте, чим займаєтеся, хто ваша колишня дівчина і так далі. Жінки створюють певну соціальну мережу, яка допомагає їм пізнавати про чоловіків все. Тому коли ви збираєтеся робити щось, подумай добре. Адже ваші рішення вплинуть на майбутні відносини.

Не грайте роль ідеального хлопця, адже всі вас знають. Здивуйте жінку і постарайся донести до її свідомості, те, що ваші помилки були випадкові. Найкраще, що ви можете зробити – це змінити своє життя і стати людиною, про яку не говорять погано. Хоча це зізнатися чесно, ой, як не просто. Але, ніхто не говорив, що буде легко. Тому працюйте над собою і не створюйте помилкових образів, адже ваша реальна особистість, все одно проявить себе.

Висновок

Дотримуйтеся цих простих рекомендацій по спілкуванню з жінками і ваше життя наповнять прекрасні створіння. І не забувайте, що вони стежать за вами. Можливо, навіть в цей самий момент, поки ви читаєте ці рядки.

Успіху і розуміння, дорогі читачі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *