“Я соромлюся”: Поради від майстра педикюру, які слід пам’ятати перед процедурою

Для когось це може бути відкриттям, для когось справою звички, але багато дівчат перед педикюром намагаються зробити самі собі так званий pre-педикюр. А все через те, що від запущеного стану шкіри ніг стає просто соромно комусь їх показувати, інформує Ukr.Media.

Поспішаємо вас заспокоїти. По-перше, за день майстер бачить велику кількість стоп у різних станах та з різними проблемами. По-друге, ви йдете, щоб виправити ситуацію, тому головне, що вас повинне турбувати — це кінцевий результат.

Якщо ви рідко відвідуєте салон або вирушаєте на педикюр вперше, вам слід прислухатися до рекомендацій, які дбайливо зібрали для вас досвідчені майстри.

Подбайте про взуття

Якщо ви вирішили нанести на нігті довготривале покриття гель-лаком, то можете не перейматися вибором взуття. Але якщо ви поки придивляєтеся до лаків або віддаєте перевагу менш стійким складам, то необхідно подбати про взуття, яке чинитиме найменший тиск на нігті. В іншому разі ви можете пошкодити покриття, незважаючи на те, що в салоні майстер простежить, щоб воно висохло.

Річ у тім, що при тиску на шар лаку він може стати більш пластичними, і на ньому утворюється слід або невелика ямка. Якщо ви збираєтеся на процедуру влітку, одягайте взуття з відкритим носком. Якщо зимою, то максимально вільне на плоскій підошві.

Позбавтеся звички готувати ноги до педикюру заздалегідь

Збираючись на класичний педикюр без SPA-програми, максимум, що ви можете зробити до процедури, — це скористатися м'яким скрабом для ніг. Заздалегідь обробляючи тріщини та нарости, а також обрізаючи прямо перед процедурою нігті, ви можете зробити лише гірше — деформувати форму нігтів та нанести травму шкірі п'ят. До того ж, неправильно обробивши ніготь, підвищується ймовірність подальшого його вростання. Тоді говорити про гарну форму вже не доводиться.

Не соромтеся і не вибачайтеся за стан своїх стоп

Дотримуватись елементарних правил гігієни — так! Відчувати почуття провини за стан стоп, далекий від ідеалу — у жодному разі. Приходячи на процедуру, ви вже робите крок назустріч здоровому стану шкіри стоп, тому вибачатися просто нема за що. Навіть якщо стан ваших п'ят залишає бажати кращого, ви можете покластися на інновації в б'юті-індустрії та довіритись сучасним новинкам.

Будьте пунктуальними і не спізнюйтесь!

Якщо вас дійсно турбує стан ваших стоп, і ви хотіли б отримати консультацію майстра, а також обговорити з ним проблеми та способи їх вирішення, то намагайтеся приходити заздалегідь або чітко вчас. На кожного клієнта майстер закладає певну кількість часу, тому запізнюючись, ви можете відібрати його самі у себе.

До того ж, ця порада стане в нагоді тим, хто в божевільному темпі вирішує справи під час педикюру, а потім засмучується від поспішно вибраного кольору лаку. Тому, якщо хочете бути впевненим у результаті, приходьте заздалегідь, щоб вибрати відтінок лаку та придумати дизайн, обговоривши його з майстром.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *