Брошка — головний аксесуар цього сезону

Брошка стала важливим аксесуаром, на який завжди звертають увагу. Червона доріжка церемонії "Оскар-2024" підтвердила, що він позагендерний і має потужні стилістичні можливості: безліч акторів (включно з Кілліаном Мерфі) додали до своїх образів ці красномовні прикраси. Сучасні модні брошки мають ностальгійний характер.

Emporio Armani0Emporio Armani

Реклама

Erdem1Erdem

У Erdem золотисті брошки-тюльпани розквітли на барвистих пальтах в дусі 1950-х. Emporio Armani роблять ставку на невеликі брошки, а Tory Burch надали цим прикрасам делікатності і створили тканинні брошки у формі квіткових букетів: бренд поєднав їх із несподіваним одягом, як-от обтислими спортивними топами з каптуром.

Tory Burch2Tory Burch

Брошка — простий аксесуар, здатний перетворити стримане пальто на головного героя образу, що чітко доводять Jil Sander та SS Daley. Ще одна модна ідея — брошка з ботанічними мотивами, сплетена гачком. Ця делікатна прикраса така ж універсальна, як і її металева родичка.

Jil Sander3Jil Sander

SS Daley4SS Daley

Ця модна тенденція впевнено набирає популярності в поточному році, тож варто замислитися над інвестуванням у таку брошку, яка передаватиметься з покоління в покоління.

За матеріалами vogue.es

15

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *