Балетки з гострим мисом — модна інвестиція цього сезону

Гостроносі балетки швидко стали однією з найбажаніших моделей взуття сезону весна-літо 2024. Від романтичних балеток, гідних казки, до блискучих варіантів з лелітками та панківських моделей з шипами: балетки з гострим мисом вже завоювали серця модниць і готові підкорювати вулиці fashion-столиць.

10

Реклама

Ця модель взуття швидко набула популярності, адже конічні балетки-човники здатні надати елегантності будь-якому вбранню. Голосно про їх повернення заявила колекція Prada, де було представлено взуття, яке почали називати "орігамі".

Prada1Prada

Завдяки яскравому геометричному крою, балетки з гострим мисом підкорюють серця знаменитостей та ікон стилю по всьому світу. Наділені універсальністю та елегантністю, вони адаптуються до будь-якого випадку, вигляду та стилю. Вони також ідеально пасують для щоденного вбрання або для завершення шикарного образу. Одними з постійних фаворитів КендаллДженнер є класичні чорні балетки: модель носить їх із мініспідницями та шовковими сукнями.

Кендалл Дженнер2Кендалл Дженнер

Кендалл Дженнер3Кендалл Дженнер

Як показує ЛеаНойман, балетки з гострим мисом настільки універсальні, що можуть стати головними героями двох абсолютно різних нарядів. Можна зробити ставку на елегантний тандем у поєднанні з плісированою спідницею або ж віддати перевагу негласній класиці вуличного стилю — denimtotallook, що складається з максіспідниці та топа.

Леа Нойман4Леа Нойман

15

Це взуття виділяється не лише своїми чіткими геометричними лініями, але й сяйливими декоративними елементами. Балетки з аплікаціями ідеально пасують для щоденного використання, щоб урізноманітнити образ.

Ліззі Матіс6Ліззі Матіс

За матеріалами vogue.it.

17

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *