6 головних трендів на Met Gala 2024

6 головних трендів на Met Gala 20240 Поділитися

У 2024 році урочистий благодійний бал Met Gala відкрив виставку в Інституті костюма під назвою “Сплячі красуні: пробудження моди”. Тема експозиції створила концептуальну основу для цьогорічного дрескоду гостей події — “Сад часу”, яку гості інтерпретували як свіжими квітами, так і тканинами, що нещадно в'януть під струмом часу. Хоча на червоній доріжці було багато унікальних вбрань та оригінальний інтерпретацій теми, все одно можна прослідкувати подібні мотиви та матеріали. В цьому матеріалі розповідаємо про ключові тенденції, які визначили Met Gala 2024.

Квіти на весну

Зендея, Джіджі Гадід, Грета Лі1Зендея, Джіджі Гадід, Грета Лі

Реклама

Найпростіший спосіб інтерпретувати тему “Сад часу”? Прийти у вбранні вкритому квітами — щедро і багато. Квіткові аплікації, мотиви та свіжі квіти можна було побачити на гостях в музеї мистецтв цього року: від виноградних лоз, що виросли над сукнею Maison Margiela, що була на Зендеї, до жовтих троянд на сукні Джіджі Хадід від Thom Browme. Додайте до цього списку Аманду Сейфрід, Кім Кардаш'ян та Сідні Свіні серед інших, і можна буде наповнити цілий музей новаторськими ботанічними ансамблями.

Готичний гламур

Лана Дель Рей, Віздом Кей, Дуа Ліпа2Лана Дель Рей, Віздом Кей, Дуа Ліпа

Звичайно, інша сторона монети “Саду часу” має яскраво виражену готичну лінію. Від Лани Дель Рей як завуальованого в Alexander McQueen дерева до Дуа Ліпи у будуарному мереживі та пір’ї від Mac Jacobs — чимало гостей обрали темнішу сторону для інтепретації теми. Супермодель Лю Вен, Ашер та Пенелопа Крус також привнесли свою частку до кристалізації цього тренду на зеленому килимі Met Gala.

Разючий блиск

Харі Неф, Кайя Гербер, Жанель Моне3Харі Неф, Кайя Гербер, Жанель Моне

На доріжці Met Gala завжди з'являється орда знаменитостей у весільних вбраннях, але гості 2024 року звернулися до дуже специфічної деталі для їхніх білих нарядів — леліток та блискіток. Харі Неф, Кайя Гербер та Жанель Моне обрали сукні, які сяяли яскравіше за інші.

Силуети старої школи

Кайлі Дженнер, Ніколь Кідман, Хлоя Севіньї4Кайлі Дженнер, Ніколь Кідман, Хлоя Севіньї

Концепції “Сад часу” та “Сплячі красуні” спонукали багатьох гостей шукати натхнення в історії — деяких, значно глибше в літописах стилю, ніж інших. Ніколь Кідман попросила Демну та Balenciaga відтворити чорно-білу сукню з архівів будинку. Вона сказала журналістам, що вперше побачила її на портреті 1950-х, знятого Річардом Аведоном. Епоха 1950-х також була втілена у сукні Кайлі Дженнер від Oscar de la Renta, з її конусним бюстгальтером, завуженою талією та довгим шлейфом. Хлоя Севіньї обрала сукню з вікторіанської Англії. Її плаття було пошите з перероблених вікторіанських тканин, і її волосся було стилізовано в манері епохи.

Птахи та метелики

Precious Lee, Ель Фаннінг, Ребекка Фергюсон5Precious Lee, Ель Фаннінг, Ребекка Фергюсон

На сходинках музею Met з'явилися не лише квіти, які ви знайдете в саду, а і його численні крилаті жителі. Птахи та метелики прикрашали вбрання ряду зірок: від Ель Феннінг до Троя Сівана. Особливо разючий вигляд мали чорні ворони на синій спідниці Ребекки Фергюсон, а також крила у макіяжі Аріани Гранде.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *